Oferta wyrobów hutniczych:

Wspieramy wszystkich inwestorów, dostarczając im artykuły szybko, by nie opóźniać prac budowlanych czy produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby ze stali czarnej i nierdzewnej oraz z aluminium. Nasze elementy metalowe sprawdzą się w wielu firmach i zakładach. Są wytrzymałe i nadają się do pracy w różnych segmentach przemysłu.

 

W naszym asortymencie dostępne są rury różnego rodzaju – ze szwem, bezszwowe i ocynkowane. Posiadamy także blachy w arkuszach, kręgach, a także kawałkowe, formatki i taśmy. Kątowniki sprawdzą się konstrukcjach stalowych różnego typu – często wykorzystuje się je w budownictwie i elementach architektonicznych. Znajdują jednak również zastosowanie w wielu innych dziedzinach – można je użyć na przykład do naprawy samochodów czy maszyn rolniczych. Posiadamy również profile, pręty, ceowniki, dwuteowniki czy kształtowniki.

Fakt, że nasze produkty są ocynkowane, sprawia, że sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, a liczne atesty i certyfikaty potwierdzają ich wytrzymałość.

powered by smartCMS 2.8.7 - © SmartGroup