Oferujemy szeroki wachlarz usług:

Nie tylko sprzedajemy gotowe wyroby hutnicze, ale też oferujemy usługi z zakresu obróbki stali. U nas wykonają Państwo cięcie laserem. Jest to technika niezwykle estetyczna i skuteczna, ponieważ nie tylko pozwala na pocięcie blachy, ale też od razu uzyskać gładką i czystą powierzchnię, która nie wymaga obróbki wykańczającej.

Zapewniamy również cięcie piłą taśmową i cięcie z kręgu. W naszym parku maszynowym korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom komponenty stalowe wykonane dokładnie według podanego projektu.

Szeroki wachlarz giętarek, które należą do urządzeń bardzo zaawansowanych technologicznie, pozwala na gięcie wyrobów hutniczych o bardzo różnych parametrach. Doświadczeni operatorzy maszyn, nowoczesne oprogramowanie oraz cyfrowe sterowanie urządzeniami pozwalają nam na uzyskanie komponentów, w których każdy detal pozostaje pod pełną kontrolą inżyniera.

Zapewniamy również konstrukcje stalowe przeznaczone do różnych celów. Szerokie możliwości produkcyjne pozwalają na postawienie konstrukcji o wielkich gabarytach. Dostarczamy m.in. korpusy maszyn, dźwigary, kratownice, schody, podesty antypoślizgowe i wiele innych.

Prócz tego oferujemy usługi piaskowania, spawania i szlifowania.

Wieloletnie doświadczenie i zespół profesjonalistów zapewniają, że każde powierzone nam zadanie realizujemy w krótkim terminie i zgodnie z wymogami klienta.

powered by smartCMS 2.8.7 - © SmartGroup